Про нас

Про компанiю

Чітко сформована команда експертів святкове агентство «Свято» пропонує весь спектр святкових послуг. 13 років наше агентство створює, організовує і надихає. Ми відчайдушно боремося проти нудьги і банальності. Наш досвід дозволяє уникнути форс-мажорних ситуацій, які трапляються при організації заходів. Ми втілюємо найбожевільніші ідеї і мрії наших клієнтів. Чим складніше поставлена ​​задача в креативному плані, тим нам цікавіше реалізувати проект. Наші заходи - для людей, які хочуть дивувати своїм святом, використовуючи сучасні технології, довіряють свій проект команді професіоналів, і як наслідок економлять свій час гроші і нерви.

Весілля: розробка оригінальних сценаріїв, професійні ведучі (тамада), кращі фотографи і відеооператори, запуск голубів, прокат автомобілів, весільні наряди, букет нареченої, прикраса залів і авто, весела жива музика на професійному рівні, артисти різних жанрів, танцювальні номери, прогулянки на яхті. Весільна атрибутика та аксесуари: фата, рукавички, підв'язки, шпильки, панчохи, сумочки для нареченої, подушечки для кілець, хусточки, фігурки на торт, рушники, стрічки, келихи, свічки, бутоньєрки, запрошення, хлопавки, гірлянди, конфетті, кулі та інші святкові дрібниці.

Прикраса залів повітряними кулями: гірлянди, арки, серця, фігури, шар-сюрприз. Мильні бульбашки.

Дитячі свята: веселі клоуни, живі ростові ляльки, новорічні костюми, перуки, капелюхи

Агентство «Свято» пропонує весь спектр святкових послуг.

Весілля: розробка оригінальних сценаріїв, професійні ведучі (тамада), кращі фотографи і відеооператори, запуск голубів, прокат автомобілів, весільні наряди, букет нареченої, прикраса залів і авто, весела жива музика на професійному рівні, артисти різних жанрів, танцювальні номери, прогулянки на яхті. Весільна атрибутика та аксесуари: фата, рукавички, підв'язки, шпильки, панчохи, сумочки для нареченої, подушечки для кілець, хусточки, фігурки на торт, рушники, стрічки, келихи, свічки, бутоньєрки, запрошення, хлопавки, гірлянди, конфетті, кулі та інші святкові дрібниці. Прикраса залів повітряними кулями: гірлянди, арки, серця, фігури, шар-сюрприз. Мильні бульбашки. Дитячі свята: веселі клоуни, живі ростові ляльки, новорічні костюми, перуки, капелюхи. Контактні дані:

Адреса офісу-магазину: пр. Богоявленський , 340/2а (біля Корабельного РАГСу)

Телефони: 38(067)-750-69-78, 38(066)-887-20-32 e-mail: 4ron76jk@gmail.com


08,04,2022р

18,04,2022